Sağlıklı gülüşler...

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldum.O günden bu yana da diş hekimliği alanındaki gelişmeleri kongre ve mesleki kurslar aracılığıyla takip etmeye devam ediyorum.

Toplumda diş hekimlerine karşı yerleşmiş olan fobi ve çekingenliğin ancak diş hekimlerinin hastalarına yeterli zaman ayırması ve empati kurabilmesi yoluyla aşılabileceğine inanıyorum. Kliniğimde bu prensibe bağlı kalarak kurumsal ve kalabalık ortamlardan uzak daha butik bir muayenehanecilik hizmeti sunmaya çalışıyorum.

2007 yılından bu yana muayenehanemde genel diş hekimliğine ait tüm tedavilerin  yanı sıra ; estetik diş hekimliği ve implantoloji  alanlarında çalışıyorum. Tüm dünyada diş hekimliğinin sadece ağız içine odaklanmaktan çıkıp yüzü bir bütün olarak değerlendirmesi gerektiği yönündeki gelişmelerin ışığında; vizyonumu genişletmek amacıyla dermal dolgu ve botulinum toksin uygulamalarının mesleğime yansımalarını da ilgiyle takip ediyorum.Estetiğin yanı sıra özelllikle restoratif ve endodontik tedaviler konusunda sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Mesleki olarak en temel hedefim, hastalarıma fonksiyon ve estetiği bir arada sunabilecek sağlıklı gülüşler sağlamaktır.

Evli ve iki kız çocuğu annesiyim. Sanatla ilgilenmeyi ve bulduğum her fırsatta pastel teknikle resimler yapmayı çok seviyorum.Ayrıca farklı şehir ve ülkelere seyahat yapmak , fotoğraf çekmek ve farklı kültürlere ait sinema filmleri izlemek de hobilerim arasında yer almaktadır.